Harmonogram dodání

Group 2 3

Výběr parcely a domu
V našem on-line konfigurátoru si vyberete projekt podle lokality, kde se vám líbí. Ve druhém kroku parcelu s domem, který vám nejvíce vyhovuje. K dispozici máte půdorysy jednotlivých domů, aby vám vnitřní uspořádání opravdu sedlo. V dalším kroku si navolíte standardy jednotlivých položek. Dělí se na základní, které si vybrat musíte, aby byl dům způsobilý k bydlení. Zkrátka, aby vám ze zdi netrčely jenom trubky. Navíc máte možnost si zvolit i příplatkovou výbavu, která vše posune na nejvyšší úroveň. Ale to už je jen na vás.

Podpis SoSBK
Pokud nám na sebe zanecháte kontakt, ozve se vám náš manažer prodeje. Případně se můžete samozřejmě ozvat i vy jemu. Je to jen na vás, co je vám milejší. Ten vám o nás poví vše důležité a vysvětlí, jaké kroky vedou ke koupi domu. Tím prvním je podpis smlouvy o smlouvě budoucí kupní, která se váže na zvolenou konfiguraci. Ale žádný strach. Pokud budete chtít cokoliv změnit, nebo lépe rozmyslet, ještě je čas.

Platba zálohy
K podpisu smlouvy se váže složení 200 000,- Kč zálohy. V ten moment vše začíná. Spojí se s vámi náš architekt, kterého budete mít po celou dobu k ruce. Záloha se samozřejmě odečítá od ceny domu, tedy následující část platby bude právě o 200 000,- Kč ponížena.

Výběr specifikace
Spolu s naším architektem můžete strávit až 50 hodin bezplatně. V této fázi očekáváme, že využijete okolo 20 hodin. Architekt s vámi v klidu projde vaší specifikaci, která vychází z online konfigurace. Vysvětlí vám výhody a nevýhody jednotlivých možností, pomůže s přizpůsobením vašim potřebám. Ve projektu se velmi dobře orientuje, tedy samozřejmě vám zodpoví i všechny případné otázky. Jakmile si budete jisti, že toto je to ono, spolu s architektem odevzdáte finální specifikaci.

Podpis KS
V tu chvíli přichází hodina H, kdy se podepisuje kupní smlouva. Jakmile se se smlouvou důkladně seznámíte, můžete ji podepsat. Je opravdu přehledná, takže se v ní nezamotáte. Podpis kupní smlouvy je pro nás signál, že je třeba dát dům do výroby. Jelikož už od vás máme specifikaci, víme vše, co potřebujeme.

Platba domu
S kupní smlouvou se také váže uhrazení 20 % z celkové ceny domu. Uhrazení této části znamená pro dodavatele domu, že může začít vyrábět. Vy si touto částí také zajistíte prokázání vlastních zdrojů vůči bance, pokud si na dům budete brát hypotéku. V tento moment také nic nebrání tomu, aby začala horká fáze sjednávání hypotéky. A také je možné si dát zástavu vaší banky na pozemek, aby nic nebránilo uvolňování dalších částí plateb. V tento moment bude na katastru zapsána naše banka i vaše banka.

Objednání zařizovacích předmětů interiéru
Spolu s architektem můžete strávit dalších 30 hodin, které vám zbyli po specifikaci domu. Je škoda je nevyužít. Rád vám tak pomůže s výběrem všeho, čím svůj dům můžete vybavit. Poradí vám, které barvy k sobě sednou. Pomůže vám vybrat nábytek i veškeré ostatní zařizovací předměty.

Kontrolní prohlídka a hlavní platba
Máme před sebou další zlomový okamžik. Základová deska stojí, dům (tedy jeho obvodové zdi a střecha) stojí. To hlavní máme za sebou. V tuto chvíli je na čase jít společně všechno kontrolovat. Jakmile uvidíte, že vše běží, jak má, bude potřeba uhradit další platbu – tentokrát 50 %. Od této chvíle není potřeba, aby naše banka překážela na katastru a tak dojde k výmazu zástavy.

Předání domu
Dokončovací práce se pomalu chýlí ke konci. Je na čase se podívat, jak váš hotový dům vypadá. Společně provedeme závěrečnou prohlídku. A když bude všechno v pořádku? Nic nebrání tomu se pustit do všech závěrečných právních náležitostí.

Platba doplatku
Na katastr máme vše připraveno a můžeme dům převést na vás. Jakmile uhradíte zbývajících 30 %, dojde k převodu. Sepíšeme si předávací protokol. A pokud byste přeci jen objevili nějakou mouchu, nebo spíš mušku, tak ji v tuto chvíli opravíme. Také vyřizujeme kolaudaci, abyste to měli bez starostí. A můžete se stěhovat a vybalovat krabice.

Sleva 1 000 000,- Kč pro první tři

Občas je fakt těžké být první. Vydat se tam, kam se ještě nikdo nikdy nevydal. Udělat krok do neznáma. Koupit si dům v nové lokalitě. Ale to neplatí pro první tři zákazníky. U nás dostanou slevu rovný milion. A to už se ty první krůčky dělají snáz.

Výběr standardů vybavení

Konfiguraci zvládnete do pěti minut.

Základní položky jsou povinné, příplatkové volitelnéKonfigurátor si zkuste, kolikrát jen chcete. 

Prvky a jejich ceny jsou pouze referenční. Architekt pak s vámi vybere v showroomech.

Žádná překvápka na závěr. Ceny jsou konečné včetně DPH.

Snadný proces

Koupě domu je jednou z nejvýznamnějších a často velmi složitých událostí. Na to my ale nehrajeme! Starosti můžete s klidem hodit za hlavu, naše služby se totiž pevně řídí podle daného a přehledného procesu. Je třeba něco vyřídit? Nastala nějaká změna? V každé fázi projektu vás budeme o všem informovat. U nás máte navíc vše plně pod kontrolou. Díky předem stanovenému harmonogramu získáte povědomí o veškerém dění po celou dobu zařizování i práce na projektu. Co to pro vás znamená? Vždy se na minutu přesně dozvíte, do kdy je zapotřebí udělat nějaké rozhodnutí, podepsat dokumenty, uhradit danou částku, nebo jestli se už můžete začít stěhovat do nového domova. Potřebujete pomoct nebo poradit? Náš specializovaný tým je vám k dispozici po dobu celého řešení projektu.

Kvalitní realizace

Jsme sebevědomí v tom, co děláme… a umíme to na jedničku! Na trhu působíme už od roku 2008 a za 15 let pestrých zkušeností jsme nasáli vše potřebné, abychom mohli v oboru excelovat. Za naší pečlivou prací na všech projektech stojí profesionální tým a dlouhodobá spolupráce s ověřenými partnery. Jdeme kupředu s dobou a boříme hranice obvyklých řešení pomocí neotřelých nápadů a moderních technologií. Naše řešení neustále přizpůsobujeme aktuálním i budoucím trendům! Nejvýmluvněji za nás ale mluví zdárně dokončené projekty plné šmrncu a obrovská spokojenost našich klientů. Rutinně a šedi běžných developerských projektů se vyhýbáme obloukem. Proč? Potrpíme si totiž na opravdu nápadité a funkční architektuře. Kvalita našich řešení a komfort budoucích majitelů jsou pro nás největšími prioritami, proto se do realizace jakéhokoliv plánu pouštíme pouze s důkladně vyhrazenou kapacitou na vaše dokonalé bydlení.

Žádné papírování

Jestli se u nás s něčím opravdu nesetkáte, tak rozhodně se složitou a vyčerpávající byrokracií. Nepotrpíme si na žádnou komplikovanou úředničinu, matoucí kličky, ani nekonečné štosy papírů. Všechny naše smlouvy jsou maximálně stručné, přehledné a psané tak, aby jim rozuměl úplně každý. Při spolupráci s námi budete navíc vždy podepisovat pouze 2 dopředu připravené smlouvy, jejichž znění je pro všechny stejné. Důvěra je důležitá, proto na vás nikdy nebude čekat nečekané překvapení – obsah smluv je předem známý a přeložený ze složitého právního jazyka, abyste se nemuseli trápit jeho zdlouhavým luštěním. A žádný spěch! Nikdo na vás nebude tlačit a pokud něčemu nerozumíte, jsme vám kdykoliv k dispozici. Vždy vám poskytneme dostatek prostoru si smlouvy pečlivě přečíst a vše důkladně promyslet, dokud si nebudete jistí v kramflecích.

Výhodná hypotéka

Trh s hypotékami je občas opravdu náročný… proto jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Postaráme o snadné a bezproblémové získání hypotéky! Naši specialisté vám pomohou vybrat tu nejvýhodnější nabídku bez zbytečně dlouhých a složitých tahanic či nekonečného hledání. Celý proces spojený s hypotékou bezstarostně vyřídíme za vás. Vy rozhodujete, my jednáme! Necháme vás vybrat ze všech dostupných možností, srozumíme banku s průběhem koupě nemovitosti a na vás bude pouze poskytnout zdroje. Na ztracený čas i pocuchané nervy kvůli obcházení různých bankovních poboček můžete zapomenout. Zatímco vše vyřizujeme, vy si můžete v klidu začít plánovat vaše budoucí bydlení snů.

Architekt zdarma

Každý domov si zaslouží být unikátní a odpovídat individuálním představám. Náš tým vám pomůže proměnit vaše sny o ideálním domě v realitu. Jakmile navážeme spolupráci, přiřadíme vám našeho architekta, který vám bude po ruce ve všech fázích projektu – a to v rozsahu až 50 bezplatných hodin plných odborných konzultací a kreativního poradenství. Potřebujete poradit? Nejste si v něčem jistí? My ano! Architekt zná celý projekt od úplných základů i návrhů stavby až po nejmenší detaily spojené s lokalitou a okolním prostředí. Pomůžeme vám novou stavbu přetvořit v útulný domov! Díky znalostem a zkušenostem našich specialistů budete mít absolutní jistotu, že váš dům bude odrážet vaše představy do poslední dlaždičky. Potřebujete vybrat jednotlivé prvky a doplňky? Nevíte si rady s podlahou? A jaký materiál použít pro váš interiér? Provedeme vás všemi klíčovými kroky.