Previous slide
Next slide

Challety Lipno

Sedm solitérních challetů ve svahu s přímým výhledem na přehradu Lipno v Černé v Pošumaví s vlastní soukromou zahradou. Wellness, restaurace, pláž, letní kino i molo linkové lodní dopravy jen pár kroků od domu. Černá v Pošumaví si uchovala svůj charakter a nestala se přetíženým turistickým střediskem, přesto jí nechybí základní služby.

Vítejte v oáze klidu a elegance! Technologicky nabité vily v Řevnicích vás zavedou do světa moderního designu a architektonického šmrncu se smyslem pro detail, který lichotí venkovskému duchu tamního malebného městečka. A že se nechcete cítit jako na samotě u lesa? Do víru velkoměsta je to z úchvatného přírodního ráje co by kamenem dohodil. Ze zážitků v srdci Prahy se můžete radovat už do půl hodiny, ať už vyrazíte autem či plně přístupnou hromadnou dopravou. Pokud si potrpíte na pohodu a soukromí, můžete jásat. Výjimečné dvoupodlažní dřevostavby leží na samotné hranici obce u nádherného lesa, takže nehrozí, že by tu v budoucnu vyrostl jakýkoliv rušivý element. Vše, co budete potřebovat, máte už po ruce. Lokalita s odpočinkovou atmosférou disponuje špičkovou občanskou vybaveností. Od školek a škol přes obchody až po restaurace – nechybí zkrátka nic! Pokud jde o dům, nemusíte se strachovat, kde zaparkovat, ani o úspornost a šetrnost bydlení. Každá z nabízených vil v sobě ukrývá skrytý arzenál vybavení, kam patří tepelná čerpadla a solární panely, ale i vlastní kryté místo na parkování. A kdy se můžete nastěhovat? Co nevidět! Garantujeme nadstandardní bydlení už do 6 měsíců od podpisu smlouvy a navolení vašich vysněných úprav.

O domech

Ve svahu nad rekreačním resortem s hotelem a restaurací postavíme sedm solitérních challetů ze dřeva. Díky terénu bude mít každý z challetů nádherný výhled přímo na lipenskou přehradu, ale zároveň v klidném prostředí u lesa, které není tranzitní a dává tak svým obyvatelům soukromí od plážového ruchu. Challety však nejsou nijak daleko od přehrady a ke všem radostem spojeným s koupáním, vodními i suchozemskými sporty, wellness relaxací, nákupy i jídlem je to jen pár kroků.
Challety jsou dvoupodlažní, s velkorysým obytným prostorem otevřeným přes obě patra. Užijete si tam příjemného vzdušného prostoru, který se v rekreačním objektu jen tak nevidí. Než vám váš dům postavíme, samozřejmě si všechny standardy navolíte podle svých představ a s našimi architekty doladíte do posledního detailu. My za vás vše vyřídíme a můžete se už jen těšit na klíče od svého prázdninového sídla.

O projektu

Výjimečné místo si zaslouží výjimečné řešení. Město Řevnice je velmi žádané díky své blízkosti do Prahy, dobré dopravní dostupnosti vlakem i po dálnici, ale zároveň díky tomu, že nejde o smutné satelitní město, ale o město s plnohodnotnou občanskou vybaveností. Jenže stavět v Řevnicích celý developerský projekt se jen tak někomu nepoštěstí. Obzvlášť, když jde o překrásné místo ve čtvrti prvorepublikových vil, která je mimořádně klidná a to přímo u lesa.

Budujeme zde 7 vil, z nichž je krásný výhled na město Řevnice a krajinu údolí Berounky. Všechny vily mají dostatek parkovacích stání, aby pokryly potřeby každé rodiny. Vily jsou budovány ve vysokém standardu, který je běžně vnímán jako nadstandard. Nabízíme v projektu hotové vily k okamžitému nastěhování, dále vily, které postavíme dle zvolené konfigurace přesně podle přání zákazníka i jednu stavební parcelu se stavebním povolením pro toho, kdo preferuje stavět vlastními silami.

O lokalitě

Oblast lipenské přehrady je neodmyslitelně spojená s rekreací. Pláže, rozmanité vodní sporty, to nikoho nepřekvapí. V poslední době však nastal významný rozvoj cyklostezek, vznikl lanový park, stezka v korunách stromu, ale i vyžití na deštivé dny jako třeba motýlí dům. A v zimě? Bruslařská dráha na Lipně, skiareál Kramolín, nebo kousek za hranice do rakouského Hochfichtu na pořádnou lyžovačku pro náročnější.

Černá v Pošumaví má ohromnou výhodu v dopravní dostupnosti. Leží přímo na silnici 1. třídy 39, po které se za pár minut pohodlně dojede do Českého Krumlova. Volný čas se tak dá strávit v jednom z nejkrásnějších měst světa. A z Krumlova už je to jen kousek na D3, která spojuje Linec s Českými Budějovicemi. Ze Šumavských středisek je tak pravděpodobně nejsnáze dostupná.

O architektuře

Developer OneTwoTree nechtěl vsadit vše na jednu kartu a proto uspořádal architektonickou soutěž. Černá v Pošumaví, a zejména areál bývalého hotelu Racek, to byl vždycky symbol rekreace u Lipna. Dávno před tím, než vznikl první apartmán ve Frymburku, nebo v Lipně. Pro nás tak bylo srdcovou záležitostí se do soutěže přihlásit.

Z vítězství jsme tak měli dvojnásobnou radost. Nechtěli jsme na místě vyšvihnout velkokapacitní hotelový komplex a ulice plné apartmánů. Pořád je to Šumava, oblast se svou venkovskou tradicí, oblast vzácné přírody. Developer v tom byl s námi zajedno.  Přistoupili jsme k tomu s maximálním citem a pokusili se najít průnik tradice a moderní architektury. Domy tak mají sedlové střechy, netvoří jednu masu, ale zároveň dřevěné obložení značně netradičně pojaté, velkorysé prostory a každý dům či apartmán má svůj vlastní překrásný výhled na hladinu Lipna.

Revnice sirsi vztahy page 0001 resized

Sleva 1 000 000,- Kč pro první tři

Občas je fakt těžké být první. Vydat se tam, kam se ještě nikdo nikdy nevydal. Udělat krok do neznáma. Koupit si dům v nové lokalitě. Ale to neplatí pro první tři zákazníky. U nás dostanou slevu rovný milion. A to už se ty první krůčky dělají snáz.

Výběr standardů vybavení

Konfiguraci zvládnete do pěti minut.

Základní položky jsou povinné, příplatkové volitelnéKonfigurátor si zkuste, kolikrát jen chcete. 

Prvky a jejich ceny jsou pouze referenční. Architekt pak s vámi vybere v showroomech.

Žádná překvápka na závěr. Ceny jsou konečné včetně DPH.

Snadný proces

Koupě domu je jednou z nejvýznamnějších a často velmi složitých událostí. Na to my ale nehrajeme! Starosti můžete s klidem hodit za hlavu, naše služby se totiž pevně řídí podle daného a přehledného procesu. Je třeba něco vyřídit? Nastala nějaká změna? V každé fázi projektu vás budeme o všem informovat. U nás máte navíc vše plně pod kontrolou. Díky předem stanovenému harmonogramu získáte povědomí o veškerém dění po celou dobu zařizování i práce na projektu. Co to pro vás znamená? Vždy se na minutu přesně dozvíte, do kdy je zapotřebí udělat nějaké rozhodnutí, podepsat dokumenty, uhradit danou částku, nebo jestli se už můžete začít stěhovat do nového domova. Potřebujete pomoct nebo poradit? Náš specializovaný tým je vám k dispozici po dobu celého řešení projektu.

Kvalitní realizace

Jsme sebevědomí v tom, co děláme… a umíme to na jedničku! Na trhu působíme už od roku 2008 a za 15 let pestrých zkušeností jsme nasáli vše potřebné, abychom mohli v oboru excelovat. Za naší pečlivou prací na všech projektech stojí profesionální tým a dlouhodobá spolupráce s ověřenými partnery. Jdeme kupředu s dobou a boříme hranice obvyklých řešení pomocí neotřelých nápadů a moderních technologií. Naše řešení neustále přizpůsobujeme aktuálním i budoucím trendům! Nejvýmluvněji za nás ale mluví zdárně dokončené projekty plné šmrncu a obrovská spokojenost našich klientů. Rutinně a šedi běžných developerských projektů se vyhýbáme obloukem. Proč? Potrpíme si totiž na opravdu nápadité a funkční architektuře. Kvalita našich řešení a komfort budoucích majitelů jsou pro nás největšími prioritami, proto se do realizace jakéhokoliv plánu pouštíme pouze s důkladně vyhrazenou kapacitou na vaše dokonalé bydlení.

Žádné papírování

Jestli se u nás s něčím opravdu nesetkáte, tak rozhodně se složitou a vyčerpávající byrokracií. Nepotrpíme si na žádnou komplikovanou úředničinu, matoucí kličky, ani nekonečné štosy papírů. Všechny naše smlouvy jsou maximálně stručné, přehledné a psané tak, aby jim rozuměl úplně každý. Při spolupráci s námi budete navíc vždy podepisovat pouze 2 dopředu připravené smlouvy, jejichž znění je pro všechny stejné. Důvěra je důležitá, proto na vás nikdy nebude čekat nečekané překvapení – obsah smluv je předem známý a přeložený ze složitého právního jazyka, abyste se nemuseli trápit jeho zdlouhavým luštěním. A žádný spěch! Nikdo na vás nebude tlačit a pokud něčemu nerozumíte, jsme vám kdykoliv k dispozici. Vždy vám poskytneme dostatek prostoru si smlouvy pečlivě přečíst a vše důkladně promyslet, dokud si nebudete jistí v kramflecích.

Výhodná hypotéka

Trh s hypotékami je občas opravdu náročný… proto jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Postaráme o snadné a bezproblémové získání hypotéky! Naši specialisté vám pomohou vybrat tu nejvýhodnější nabídku bez zbytečně dlouhých a složitých tahanic či nekonečného hledání. Celý proces spojený s hypotékou bezstarostně vyřídíme za vás. Vy rozhodujete, my jednáme! Necháme vás vybrat ze všech dostupných možností, srozumíme banku s průběhem koupě nemovitosti a na vás bude pouze poskytnout zdroje. Na ztracený čas i pocuchané nervy kvůli obcházení různých bankovních poboček můžete zapomenout. Zatímco vše vyřizujeme, vy si můžete v klidu začít plánovat vaše budoucí bydlení snů.

Architekt zdarma

Každý domov si zaslouží být unikátní a odpovídat individuálním představám. Náš tým vám pomůže proměnit vaše sny o ideálním domě v realitu. Jakmile navážeme spolupráci, přiřadíme vám našeho architekta, který vám bude po ruce ve všech fázích projektu – a to v rozsahu až 50 bezplatných hodin plných odborných konzultací a kreativního poradenství. Potřebujete poradit? Nejste si v něčem jistí? My ano! Architekt zná celý projekt od úplných základů i návrhů stavby až po nejmenší detaily spojené s lokalitou a okolním prostředí. Pomůžeme vám novou stavbu přetvořit v útulný domov! Díky znalostem a zkušenostem našich specialistů budete mít absolutní jistotu, že váš dům bude odrážet vaše představy do poslední dlaždičky. Potřebujete vybrat jednotlivé prvky a doplňky? Nevíte si rady s podlahou? A jaký materiál použít pro váš interiér? Provedeme vás všemi klíčovými kroky.