O nás

Téměř 20 let zkušeností s klasickým developmentem nás přivedlo k tomu, abychom se zkusili více přiblížit zákazníkům. Roky jsme pozorovali, jak si naši zákazníci lámou hlavu s doděláváním svých domovů k obrazu svému a chtěli jsme jim to maximálně usnadnit. Nejsme odtržení od reality a za tu dobu jsme se naučili, jaké vychytávky vypadají dobře jenom na papíře a v domech pak spíš překáží. Proto stavíme racionálně. Také se změnila doba a lidi nehlídají jen cenu, ale i čistotu výstavby, úspornost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Poskládali jsme tým z lidí, kteří se dobře znají a na různých projektech spolupracovali. Tady nás máte.

Fakturační údaje

Jungmannovo náměstí 765/5, 110 00 Praha 1 – Nové Město
IČ 28229568 – DIČ CZ28229568
FPR Group a.s.
Vedená u Městského soudu v Praze pod B 13890 

Ellipse 7

Petr

šéf

Ve stavebnictví se pohybuji celý život  a dalo by se říct, že je to mou životní náplní. Díky tomu v developmentu vím, co má smysl. Prošel jsem si všemi uličkami, včetně těch slepých, ale i ty mě dovedly sem. A tak mohu dnes stavět tak, aby mi to dělalo radost.

Group 3
FOTO VojtechVlk.com 20230908 086e modified

Miloš

manažer prodeje

Než se rozhodnete od nás koupit dům, kdykoliv se na mě obraťte. Rád vám všechno vysvětlím, proberu s vámi filosofii společnosti a ukážu naše realizace. Papírování nemá nikdo rád, ale naše smlouvy nejsou složité a vše spolu projdeme.

Group 4
FOTO VojtechVlk.com 20230908 177e modified

Karolína

architekt k ruce

Jakmile si od nás objednáte svůj nový dům, věnuji vám 50 hodin a vše vybereme přesně tak, jak si představujete. Od podlahy a dlažeb až po stopní lampičku.  Nemusíte mít z plánování nového domova strach. Domy znám dobře a se vším vám pomůžu.

FOTO VojtechVlk.com 20230908 162e modified

Gabriela

šéfová architektů

Se svým týmem stojím za pojetím lokalit, které nabízíme, ale samozřejmě také za jednotlivými domy, jejich osazení na pozemky, půdorysy a interiéry. Děláme všechno proto, aby bydlení nebylo jen funkční, ale také hezké. Každý kout máme promyšlený.

IMG 2316 modified 3

Pavel

šéf projektantů

Tým architektů připraví svou studii. Mají to dobře vymyšlené, ale bez těch všech podrobných výkresů nemůžeme žádat o stavební povolení. Od toho jsou tu moji lidé, aby zasedli k počítačům a všechny domy, ulice i inženýrské sítě nakreslili.

IMG 2252 modified 1

Lukáš

šéf projekťáků

Znáte českou stavební legislativu. Je to fakt hodně papírování. Vyjadřovačky od kdekoho, dohody se sousedy, přípojky, aby internet proudil dovnitř, splašky ven. Jsme s kolegy pořád u telefonu. A bez toho by žádné domy nestály.

Ellipse 12

Radim

šéf markeťáků a prodeje

Kolegy stálo hodně práce, aby domy vypadaly tak dobře a ještě se zvládly rychle postavit. Proto by byla škoda, kdyby si nenašly vás – své kupce. Koupě domu bývá stres a my nechceme, abyste měli starosti. Chceme přece spokojené zákazníky.

maja modified 1

Maja

šéfová realizace

Když už máme studii, projekt, všechna povolení, inženýrské sítě, dokonce i zákazníka, který si s architektem ujasnil vše do posledního detailu, jde se stavět. Aby všechno klapalo, drželi jsme termíny, nestavěli střechu dřív než dům, od toho je tu můj tým.

Sleva 1 000 000,- Kč pro první tři

Občas je fakt těžké být první. Vydat se tam, kam se ještě nikdo nikdy nevydal. Udělat krok do neznáma. Koupit si dům v nové lokalitě. Ale to neplatí pro první tři zákazníky. U nás dostanou slevu rovný milion. A to už se ty první krůčky dělají snáz.

Výběr standardů vybavení

Konfiguraci zvládnete do pěti minut.

Základní položky jsou povinné, příplatkové volitelnéKonfigurátor si zkuste, kolikrát jen chcete. 

Prvky a jejich ceny jsou pouze referenční. Architekt pak s vámi vybere v showroomech.

Žádná překvápka na závěr. Ceny jsou konečné včetně DPH.

Snadný proces

Koupě domu je jednou z nejvýznamnějších a často velmi složitých událostí. Na to my ale nehrajeme! Starosti můžete s klidem hodit za hlavu, naše služby se totiž pevně řídí podle daného a přehledného procesu. Je třeba něco vyřídit? Nastala nějaká změna? V každé fázi projektu vás budeme o všem informovat. U nás máte navíc vše plně pod kontrolou. Díky předem stanovenému harmonogramu získáte povědomí o veškerém dění po celou dobu zařizování i práce na projektu. Co to pro vás znamená? Vždy se na minutu přesně dozvíte, do kdy je zapotřebí udělat nějaké rozhodnutí, podepsat dokumenty, uhradit danou částku, nebo jestli se už můžete začít stěhovat do nového domova. Potřebujete pomoct nebo poradit? Náš specializovaný tým je vám k dispozici po dobu celého řešení projektu.

Kvalitní realizace

Jsme sebevědomí v tom, co děláme… a umíme to na jedničku! Na trhu působíme už od roku 2008 a za 15 let pestrých zkušeností jsme nasáli vše potřebné, abychom mohli v oboru excelovat. Za naší pečlivou prací na všech projektech stojí profesionální tým a dlouhodobá spolupráce s ověřenými partnery. Jdeme kupředu s dobou a boříme hranice obvyklých řešení pomocí neotřelých nápadů a moderních technologií. Naše řešení neustále přizpůsobujeme aktuálním i budoucím trendům! Nejvýmluvněji za nás ale mluví zdárně dokončené projekty plné šmrncu a obrovská spokojenost našich klientů. Rutinně a šedi běžných developerských projektů se vyhýbáme obloukem. Proč? Potrpíme si totiž na opravdu nápadité a funkční architektuře. Kvalita našich řešení a komfort budoucích majitelů jsou pro nás největšími prioritami, proto se do realizace jakéhokoliv plánu pouštíme pouze s důkladně vyhrazenou kapacitou na vaše dokonalé bydlení.

Žádné papírování

Jestli se u nás s něčím opravdu nesetkáte, tak rozhodně se složitou a vyčerpávající byrokracií. Nepotrpíme si na žádnou komplikovanou úředničinu, matoucí kličky, ani nekonečné štosy papírů. Všechny naše smlouvy jsou maximálně stručné, přehledné a psané tak, aby jim rozuměl úplně každý. Při spolupráci s námi budete navíc vždy podepisovat pouze 2 dopředu připravené smlouvy, jejichž znění je pro všechny stejné. Důvěra je důležitá, proto na vás nikdy nebude čekat nečekané překvapení – obsah smluv je předem známý a přeložený ze složitého právního jazyka, abyste se nemuseli trápit jeho zdlouhavým luštěním. A žádný spěch! Nikdo na vás nebude tlačit a pokud něčemu nerozumíte, jsme vám kdykoliv k dispozici. Vždy vám poskytneme dostatek prostoru si smlouvy pečlivě přečíst a vše důkladně promyslet, dokud si nebudete jistí v kramflecích.

Výhodná hypotéka

Trh s hypotékami je občas opravdu náročný… proto jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Postaráme o snadné a bezproblémové získání hypotéky! Naši specialisté vám pomohou vybrat tu nejvýhodnější nabídku bez zbytečně dlouhých a složitých tahanic či nekonečného hledání. Celý proces spojený s hypotékou bezstarostně vyřídíme za vás. Vy rozhodujete, my jednáme! Necháme vás vybrat ze všech dostupných možností, srozumíme banku s průběhem koupě nemovitosti a na vás bude pouze poskytnout zdroje. Na ztracený čas i pocuchané nervy kvůli obcházení různých bankovních poboček můžete zapomenout. Zatímco vše vyřizujeme, vy si můžete v klidu začít plánovat vaše budoucí bydlení snů.

Architekt zdarma

Každý domov si zaslouží být unikátní a odpovídat individuálním představám. Náš tým vám pomůže proměnit vaše sny o ideálním domě v realitu. Jakmile navážeme spolupráci, přiřadíme vám našeho architekta, který vám bude po ruce ve všech fázích projektu – a to v rozsahu až 50 bezplatných hodin plných odborných konzultací a kreativního poradenství. Potřebujete poradit? Nejste si v něčem jistí? My ano! Architekt zná celý projekt od úplných základů i návrhů stavby až po nejmenší detaily spojené s lokalitou a okolním prostředí. Pomůžeme vám novou stavbu přetvořit v útulný domov! Díky znalostem a zkušenostem našich specialistů budete mít absolutní jistotu, že váš dům bude odrážet vaše představy do poslední dlaždičky. Potřebujete vybrat jednotlivé prvky a doplňky? Nevíte si rady s podlahou? A jaký materiál použít pro váš interiér? Provedeme vás všemi klíčovými kroky.