Previous slide
Next slide

Sleva 1.000.000,- Kč

Být první se vyplatí!

Občas je fakt těžké být první. Vydat se tam, kam se ještě nikdo nikdy nevydal. Udělat krok do neznáma. Koupit si dům v nové lokalitě. Ale to neplatí pro první tři zákazníky. U nás dostanou slevu rovný milion. A to už se ty první krůčky dělají snáz.

Group 5 3

Rodinné domy Hodyně

Pohádkové bydlení plné komfortu a na dosah ruky? No jasně! V Hodyni u Skuhrova se otevírá jedinečná příležitost stát se majitelem jednoho z třinácti přízemních rodinných domů. Útulná venkovská idylka s metropolí na dosah ruky nabízí klidné moderní bydlení uprostřed přírodního klenotu.

Velkorysé parcely oplývají moderními rodinnými domy, které se pyšní dvojúrovňovými podlažími. To znamená záruku opravdového dostatku prostoru i pro ty nejnáročnější zájemce. Obec Hodyně není jen sympatickým malebným městečkem, svou polohou se stává přímo ideální lokalitou pro moderní rodinné bydlení v srdci přírodního ráje. Milovníci přírody a relaxace si přijdou na své. Hodyně leží nedaleko nádherného přírodního parku Hřebeny, který o kus dále pomalu přechází v Brdy. A co když máte zájem vyrazit za dobrodružstvím velkoměsta? Tak do toho! V Praze se ocitnete už za půl hodiny, jak vlastním autem, tak i všudypřítomnou hromadnou dopravou. A pokud jde o služby občanské vybavenosti, doslova za rohem v nedalekých Řevnicích jich najdete  do sytosti. A to nejlepší? Při návratu domů na vás vždy bude čekat klidné útočiště obklopené zelenými loukami. Moderní budovy jsou navržené s ohledem na nejnovější technologie a komfort, tudíž nesmí chybět krytá parkovací místa (rovnou tři!), tepelné čerpadlo pro účinné vytápění i rekuperaci vzduchu s možností chlazení a na střeše každého domu najdete fotovoltaickou elektrárnu s baterií, abyste energii ze slunce nečerpali jenom vy, ale i vaše domácnost. Všechny tyhle technologie ovládáte pomocí jedné aplikace. Do svého nového domova se budete moct nastěhovat do 7 měsíců od podpisu smlouvy a potvrzení vašich úprav. S námi na nic nečekáte.

O domech

Projekt Domy Hodyně nabízí k prodeji kompletně dokončené domy dle specifikace, kterou si sami zvolíte. K výstavě byly použity klasické stavební materiály pro dřevostavby té nejvyšší kvality. Nabízíme pro jednotlivé prvky varianty Standard a Premium. I standard je však u nás tím, čím je v jiných projektech nadstandard. Nabízíme také příplatkovou výbavu, díky níž můžete mít dům nabitý moderními technologiemi.

Nejen dům bude podle vašich představ. V prostoru uličního prostranství budou zatravněné plochy a sadové úpravy, zpevněné plochy a komunikace s asfaltovým povrchem i betonové dlažby. Nebudou chybět ani návštěvnická parkovací stání či kontejnery na tříděný odpad.

To vše bez starostí. Výběrem specifikace vás kompletně provedeme a pak už se jen stačí dívat, jak dům roste. Při předání se už na nic nečeká. Dům bude dokončen dle konkrétní specifikace a připraven k nastěhování. Samozřejmostí je také zajištění kolaudačního souhlasu.

O projektu

Proč je projekt Domy Hodyně tak výjimečný? Nebojíme se investovat tam, kde si ostatní netroufají. Hlavní odlišností tohoto projektu je především mimořádný společný komunitní prostor, který zároveň odděluje luxusní rodinné domy od sousedních pozemků. Jedinečné místo nabídne širokou škálu volnočasových aktivit, ovšem pouze pro rezidenty domů Hodyně, takže se nemusíte obávat nedostatku soukromí či nezvaných návštěv.

Co od prostoru očekávat? Představte si saunu s ochlazovacím jezírkem pro maximální relaxaci, malý venkovní amfiteátr sloužící jako letní kino, příjemný výčep na posezení, biotop ke koupání, dětské hřiště, nebo dokonce ohniště na opékání a grilování. Společný prostor nabídne klidné, a hlavně soukromé prostředí výhradně pro obyvatelé těchto domů. Parcela pro volnočasové vyžití má štědrou rozlohu 3 500 m², takže se nemusíte bát nedostatku místa při odpočinku. Navíc bude tento prostor ještě obohacený o krásný ovocný sad, který vřele přivítá každého obyvatele.

O lokalitě

Překrásná oblast, kde se stýká CHKO Český kras při řece Berounce s přírodním parkem Brdských Hřebenů, neohromí jen svými přírodními hodnotami, ale také poklidem obce Hodyně. Z ní můžete vyrazit se psem, s dětmi, nebo si jenom tak vyčistit hlavu na překrásné vyhlídky na Babce, dát jedno vychlazené v restauraci Rochota, nebo dojít až na Stožec. A když vám nebude procházka stačit, můžete vyrazit dál. Na kole jste v oblíbeném lomu Amerika nebo na Karlštejně za chvíli.

„Dobít baterky“ si samozřejmě můžete i ve společnosti. Mnohé způsoby kulturního vyžití nabízí nedaleké Řevnice, do jejichž centra je to jen 6 km. V něm se koná řada zajímavých akcí, festivalů, pálení čarodějnic nebo představení v lesním divadle. Samozřejmostí jsou také kavárny, piva z místního pivovaru, kino a restaurace. A když se v parném letním dni budete chtít zchladit, dobřichovický jez také není daleko. Milovníci krásné přírody si však rozhodně nenechají ke koupání ujít lom Homolák.

Interiéry

Nový domov by být podle vašich představ i uvnitř. Proto vám budou při ruce naši architekti bezplatně po celých 50 hodin při výběru interiéru. Společně vyberete všechny povrchy, okna, dveře, sanitu, baterie i vypínače. Nejde o ledajaké architekty. Přiřadíme k vám odborníka, který má  znalosti o domě, lokalitě, ale i půdorysu, protože pochází z ateliéru, který celý projekt připravoval. Zná tak každý kout vašeho domu. Každé jejich doporučení bude v souladu s logikou, s jakou byly domy projektovány. Nekončí to však pomocí s prvky, které jsou nezbytné pro samotné dokončení domu.

Připravili jsme pro vás katalog truhlářských a zařizovacích předmětů, které jsou designovány přesně na rozměry domů, které prodáváme. Nemusíte tak mít obavy, jakou skříň vybrat a zda se do daného prostoru vejde či bude hodit. Truhlářské prvky jsou navrženy speciálně pro váš nový dům. Architekt vám tak bude po ruce i tehdy, kdy budete přemýšlet nad barvou skříní či příhodným osvětlením.

Slovo architekta

Byla to jízda. Když mi investor nabídl spolupráci na vytvoření projektu domů Hodyně, neváhala jsem. Měli jsme za sebou úspěšnou realizaci vzorové vily v jejich projektu Vily pod Třebešínem a věděla jsem, že i tato spolupráce bude úspěšná. Díky jejich profesionálnímu přístupu a 15letým zkušenostem v oboru jsme zvládli za 2 roky dovést projekt od základní parcelace po návrh úchytek na šatních skříních do prodeje.

Klientům jsme chtěli nabídnout moderní domy s velkou zahradou, společným veřejným zázemím v lokalitě pro klidné bydlení, odkud je to  do Prahy kousek. Domy nám ale nestačily, chtěli jsme klientům nabídnout i kvalitní interiér. Připravili jsme proto vzorové interiéry, které jsou klientům k dispozici v různých materiálových modifikacích. Díky tomu se mění pro mě pohled na development. Development nemusí být o namačkaných domcích a mini místnostech, development může být o velkorysosti, kvalitě a servisu jako při individuální výstavbě. Na takovém projektu je radost pracovat. Děkuji skupině FPR Group za jejich přístup, velkorysost a pochopení požadavků na dnešní bydlení. 

Hodyne sirsi vztahy page 0001 1

Sleva 1 000 000,- Kč pro první tři

Občas je fakt těžké být první. Vydat se tam, kam se ještě nikdo nikdy nevydal. Udělat krok do neznáma. Koupit si dům v nové lokalitě. Ale to neplatí pro první tři zákazníky. U nás dostanou slevu rovný milion. A to už se ty první krůčky dělají snáz.

Hlavní část konfigurace

Není to na dlouho, hlavní část konfigurace zvládnete  do deseti minut.

Konfigurátor si můžete projít, kolikrát jen chcete. Pamatujte ale, že základní položky jsou povinné. Jaký standard zvolíte, je na vás. Stejně jako výběr příplatkových položek.

Zobrazené prvky a jejich ceny jsou pouze referenční. Konkrétní si samozřejmě vyberete v showroomech našich smluvních partnerů.

Nemáme rádi překvápka na závěr. Ceny jsou konečné včetně DPH.

Snadný proces

Koupě domu je jednou z nejvýznamnějších a často velmi složitých událostí. Na to my ale nehrajeme! Starosti můžete s klidem hodit za hlavu, naše služby se totiž pevně řídí podle daného a přehledného procesu. Je třeba něco vyřídit? Nastala nějaká změna? V každé fázi projektu vás budeme o všem informovat. U nás máte navíc vše plně pod kontrolou. Díky předem stanovenému harmonogramu získáte povědomí o veškerém dění po celou dobu zařizování i práce na projektu. Co to pro vás znamená? Vždy se na minutu přesně dozvíte, do kdy je zapotřebí udělat nějaké rozhodnutí, podepsat dokumenty, uhradit danou částku, nebo jestli se už můžete začít stěhovat do nového domova. Potřebujete pomoct nebo poradit? Náš specializovaný tým je vám k dispozici po dobu celého řešení projektu.

Kvalitní realizace

Jsme sebevědomí v tom, co děláme… a umíme to na jedničku! Na trhu působíme už od roku 2008 a za 15 let pestrých zkušeností jsme nasáli vše potřebné, abychom mohli v oboru excelovat. Za naší pečlivou prací na všech projektech stojí profesionální tým a dlouhodobá spolupráce s ověřenými partnery. Jdeme kupředu s dobou a boříme hranice obvyklých řešení pomocí neotřelých nápadů a moderních technologií. Naše řešení neustále přizpůsobujeme aktuálním i budoucím trendům! Nejvýmluvněji za nás ale mluví zdárně dokončené projekty plné šmrncu a obrovská spokojenost našich klientů. Rutinně a šedi běžných developerských projektů se vyhýbáme obloukem. Proč? Potrpíme si totiž na opravdu nápadité a funkční architektuře. Kvalita našich řešení a komfort budoucích majitelů jsou pro nás největšími prioritami, proto se do realizace jakéhokoliv plánu pouštíme pouze s důkladně vyhrazenou kapacitou na vaše dokonalé bydlení.

Žádné papírování

Jestli se u nás s něčím opravdu nesetkáte, tak rozhodně se složitou a vyčerpávající byrokracií. Nepotrpíme si na žádnou komplikovanou úředničinu, matoucí kličky, ani nekonečné štosy papírů. Všechny naše smlouvy jsou maximálně stručné, přehledné a psané tak, aby jim rozuměl úplně každý. Při spolupráci s námi budete navíc vždy podepisovat pouze 2 dopředu připravené smlouvy, jejichž znění je pro všechny stejné. Důvěra je důležitá, proto na vás nikdy nebude čekat nečekané překvapení – obsah smluv je předem známý a přeložený ze složitého právního jazyka, abyste se nemuseli trápit jeho zdlouhavým luštěním. A žádný spěch! Nikdo na vás nebude tlačit a pokud něčemu nerozumíte, jsme vám kdykoliv k dispozici. Vždy vám poskytneme dostatek prostoru si smlouvy pečlivě přečíst a vše důkladně promyslet, dokud si nebudete jistí v kramflecích.

Výhodná hypotéka

Trh s hypotékami je občas opravdu náročný… proto jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Postaráme o snadné a bezproblémové získání hypotéky! Naši specialisté vám pomohou vybrat tu nejvýhodnější nabídku bez zbytečně dlouhých a složitých tahanic či nekonečného hledání. Celý proces spojený s hypotékou bezstarostně vyřídíme za vás. Vy rozhodujete, my jednáme! Necháme vás vybrat ze všech dostupných možností, srozumíme banku s průběhem koupě nemovitosti a na vás bude pouze poskytnout zdroje. Na ztracený čas i pocuchané nervy kvůli obcházení různých bankovních poboček můžete zapomenout. Zatímco vše vyřizujeme, vy si můžete v klidu začít plánovat vaše budoucí bydlení snů.

Architekt zdarma

Každý domov si zaslouží být unikátní a odpovídat individuálním představám. Náš tým vám pomůže proměnit vaše sny o ideálním domě v realitu. Jakmile navážeme spolupráci, přiřadíme vám našeho architekta, který vám bude po ruce ve všech fázích projektu – a to v rozsahu až 50 bezplatných hodin plných odborných konzultací a kreativního poradenství. Potřebujete poradit? Nejste si v něčem jistí? My ano! Architekt zná celý projekt od úplných základů i návrhů stavby až po nejmenší detaily spojené s lokalitou a okolním prostředí. Pomůžeme vám novou stavbu přetvořit v útulný domov! Díky znalostem a zkušenostem našich specialistů budete mít absolutní jistotu, že váš dům bude odrážet vaše představy do poslední dlaždičky. Potřebujete vybrat jednotlivé prvky a doplňky? Nevíte si rady s podlahou? A jaký materiál použít pro váš interiér? Provedeme vás všemi klíčovými kroky.