Standard

Sprchovy system standart 4

Sprchový set s nástěnnou baterií se sprchovou hlavou a ruční sprchou. Set disponuje držáčkem na ruční sprchu a mýdlenkou. Páková stojánková baterie v elegantním designu a chromovém povrchu. Baterie se umísťuje na umyvadlo. Nástěnná vanová baterie se sprchou a výustkou na napouštění vany v chromovém provedení.

Premium

Sprchovy system premium 2

V dnešní době jsou nejčastěji používané podomítkové baterie s minimalistickým designem, které dodávají vaší koupelně luxus a zároveň šetří množství vody i prostor při užívání. Paráda prostě! Jako designový minimalistický kousek pohladí oko.

Standard

Zlab standart 2 1

Tato varianta obsahuje moderní minimalistickou sprchovou zástěnu s kotvením kovovou vzpěrou a sprchový žlab zapuštěný do dlažby s nerezovou mřížkou. Akrylátovou vanu s vyšším okrajem, stranově umístěným odpadem. Jednoduché bílé keramické umyvadlo a umývátko uzpůsobené k montáži na umyvadlovou skříňku. Klasický bílý trubkový kombinovaný radiátor na sušení ručníků. Závěsná bílá keramická toaleta se skrytým uchycením, záchodovým prkénkem s funkcí softclose a dvěma kulatými ovládacími tlačítky. Obsahuje podomítkový splachovací modul.

Premium

Sanita 3

Tato varianta obsahuje minimalistickou sprchovou zástěnu s elegantním kotvení do stropu a sprchový podlahový rošt bez okraje se štěrbinou mezi žlabem a podlahou, kterou odtéká voda. Designovou akrylátovou vanu se sníženým okrajem, středovým umístěním odpadu. Umyvadlo na desku v moderním designu, které skvěle funguje s podomítkovou baterií. Minimalistický designový chromový topný žebřík se svislými trubicemi disponuje háčky na trubicích k věšení ručníků. Závěsná toaleta s technologií splachování rimless a díky tomu nedochází k usazování nečistot a bakterií na špatně přístupných místech. Elegantní záchodové prkénko s funkcí softclose, ovládací tlačítko s dynamickým tvarem a chromovanými tlačítky. Obsahuje podomítkový splachovací modul.

Standard

Toaleta standard 5

Závěsná bílá keramická toaleta se skrytým uchycením. Bílé duroplastové záchodové prkénko s funkcí softclose (pomalé sklápění). Bílé plastové ovládací tlačítko. Dvě kulatá tlačítka značí dva režimy užívání – v obou případech je splachování tichou záležitostí. Obsluhuje podomítkový splachovací modul.

Sleva 1 000 000,- Kč pro první tři

Občas je fakt těžké být první. Vydat se tam, kam se ještě nikdo nikdy nevydal. Udělat krok do neznáma. Koupit si dům v nové lokalitě. Ale to neplatí pro první tři zákazníky. U nás dostanou slevu rovný milion. A to už se ty první krůčky dělají snáz.

Výběr standardů vybavení

Konfiguraci zvládnete do pěti minut.

Základní položky jsou povinné, příplatkové volitelnéKonfigurátor si zkuste, kolikrát jen chcete. 

Prvky a jejich ceny jsou pouze referenční. Architekt pak s vámi vybere v showroomech.

Žádná překvápka na závěr. Ceny jsou konečné včetně DPH.

Snadný proces

Koupě domu je jednou z nejvýznamnějších a často velmi složitých událostí. Na to my ale nehrajeme! Starosti můžete s klidem hodit za hlavu, naše služby se totiž pevně řídí podle daného a přehledného procesu. Je třeba něco vyřídit? Nastala nějaká změna? V každé fázi projektu vás budeme o všem informovat. U nás máte navíc vše plně pod kontrolou. Díky předem stanovenému harmonogramu získáte povědomí o veškerém dění po celou dobu zařizování i práce na projektu. Co to pro vás znamená? Vždy se na minutu přesně dozvíte, do kdy je zapotřebí udělat nějaké rozhodnutí, podepsat dokumenty, uhradit danou částku, nebo jestli se už můžete začít stěhovat do nového domova. Potřebujete pomoct nebo poradit? Náš specializovaný tým je vám k dispozici po dobu celého řešení projektu.

Kvalitní realizace

Jsme sebevědomí v tom, co děláme… a umíme to na jedničku! Na trhu působíme už od roku 2008 a za 15 let pestrých zkušeností jsme nasáli vše potřebné, abychom mohli v oboru excelovat. Za naší pečlivou prací na všech projektech stojí profesionální tým a dlouhodobá spolupráce s ověřenými partnery. Jdeme kupředu s dobou a boříme hranice obvyklých řešení pomocí neotřelých nápadů a moderních technologií. Naše řešení neustále přizpůsobujeme aktuálním i budoucím trendům! Nejvýmluvněji za nás ale mluví zdárně dokončené projekty plné šmrncu a obrovská spokojenost našich klientů. Rutinně a šedi běžných developerských projektů se vyhýbáme obloukem. Proč? Potrpíme si totiž na opravdu nápadité a funkční architektuře. Kvalita našich řešení a komfort budoucích majitelů jsou pro nás největšími prioritami, proto se do realizace jakéhokoliv plánu pouštíme pouze s důkladně vyhrazenou kapacitou na vaše dokonalé bydlení.

Žádné papírování

Jestli se u nás s něčím opravdu nesetkáte, tak rozhodně se složitou a vyčerpávající byrokracií. Nepotrpíme si na žádnou komplikovanou úředničinu, matoucí kličky, ani nekonečné štosy papírů. Všechny naše smlouvy jsou maximálně stručné, přehledné a psané tak, aby jim rozuměl úplně každý. Při spolupráci s námi budete navíc vždy podepisovat pouze 2 dopředu připravené smlouvy, jejichž znění je pro všechny stejné. Důvěra je důležitá, proto na vás nikdy nebude čekat nečekané překvapení – obsah smluv je předem známý a přeložený ze složitého právního jazyka, abyste se nemuseli trápit jeho zdlouhavým luštěním. A žádný spěch! Nikdo na vás nebude tlačit a pokud něčemu nerozumíte, jsme vám kdykoliv k dispozici. Vždy vám poskytneme dostatek prostoru si smlouvy pečlivě přečíst a vše důkladně promyslet, dokud si nebudete jistí v kramflecích.

Výhodná hypotéka

Trh s hypotékami je občas opravdu náročný… proto jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Postaráme o snadné a bezproblémové získání hypotéky! Naši specialisté vám pomohou vybrat tu nejvýhodnější nabídku bez zbytečně dlouhých a složitých tahanic či nekonečného hledání. Celý proces spojený s hypotékou bezstarostně vyřídíme za vás. Vy rozhodujete, my jednáme! Necháme vás vybrat ze všech dostupných možností, srozumíme banku s průběhem koupě nemovitosti a na vás bude pouze poskytnout zdroje. Na ztracený čas i pocuchané nervy kvůli obcházení různých bankovních poboček můžete zapomenout. Zatímco vše vyřizujeme, vy si můžete v klidu začít plánovat vaše budoucí bydlení snů.

Architekt zdarma

Každý domov si zaslouží být unikátní a odpovídat individuálním představám. Náš tým vám pomůže proměnit vaše sny o ideálním domě v realitu. Jakmile navážeme spolupráci, přiřadíme vám našeho architekta, který vám bude po ruce ve všech fázích projektu – a to v rozsahu až 50 bezplatných hodin plných odborných konzultací a kreativního poradenství. Potřebujete poradit? Nejste si v něčem jistí? My ano! Architekt zná celý projekt od úplných základů i návrhů stavby až po nejmenší detaily spojené s lokalitou a okolním prostředí. Pomůžeme vám novou stavbu přetvořit v útulný domov! Díky znalostem a zkušenostem našich specialistů budete mít absolutní jistotu, že váš dům bude odrážet vaše představy do poslední dlaždičky. Potřebujete vybrat jednotlivé prvky a doplňky? Nevíte si rady s podlahou? A jaký materiál použít pro váš interiér? Provedeme vás všemi klíčovými kroky.