Vila Lípa 2

Vila Lípa z projektu Vily Řevnice leží po levé straně ulice Sochorova. Nabízí dispozici 4+kk o celkové ploše 189 m2 s garáží a venkovním stáním a zahradu na pozemku o 497 m2.

Vila Lípa z projektu Vily Řevnice
4+kk s garáží a venkovním stáním a se zahradou těsně před dokončením, v energetické třídě A

Vila Lípa leží po levé straně ulice Sochorova ve středočeských Řevnicích na pozemku o 497 m2. Užitná plocha obytné části je 146 m2 a celková užitná plocha včetně terasy, garáže a skladu je 189 m2. Jde o moderní dřevostavbu nabitou pokročilými technologiemi a optimalizovanou pro úsporu energie. Jelikož je těsně před dokončením, doporučujeme osobní prohlídku.

Projekt Vily Řevnice se nachází v poklidném městě s veškerou občanskou vybaveností nedaleko Prahy s výbornou dopravní dostupností autem po D4 či vlakem na Smíchovské nádraží. Projekt se nachází v rezidenční čtvrti prvorepublikových vil na samotném konci ulice Sochorova, která je v dané části slepá, díky čemuž jde o mimořádně klidnou lokalitu. Navíc přímo sousedí s lesem, kde nehrozí žádné další rozšiřování výstavby a nabízí přírodu doslova za rohem.

Součástí služeb developera OneTwoTree je garance dodání domu do 2 měsíců od rezervace domu, 50 hodin spolupráce s architektem, které vám nabídneme úplně zdarma a který vás provede celým procesem specifikace domu, volbou technologií i interiérů. Provede vás také výběrem na míru připravenými truhlářskými prvky z našeho katalogu.

Vybrané standardy

– Hliníková okna s trojskly s limitními prosklenými plochami
– Monolitické opěrné stěny přiléhající k terénu
– KVH a BSH hranoly u dřevěných konstrukcí
– Vnitřní povrchy panelů ze sádrovláknitých desek FERMACELL
– Kvalitní finální povrchové úpravy z exteriéru
– Vytápění pomocí tepelných čerpadel vzduch-voda a systém teplovodního podlahového vytápění.
– Zabudované vnější žaluzie v kastlících pod fasádou
– FVE panely na střeše
– Velmi kvalitní dispozice
– Akumulační nádrž na dešťovou vodu o objemu 5 m3

Zavolejte nám prosím nebo napište pro více informací nebo informativní schůzku v místě projektu. Přijďte si dům prohlédnout na vlastní oči.

Dispozice:

4+kk

Celková plocha:

189,30 m²

Užitná plocha bez teras a zázemí:

145,98 m²

Lodžie a terasy:

10,12 m²

Sklad a garáž:

33,2 m²

Parkovací stání:

2

Pozemek:

497 m²

Katalogový list:

Cena bez DPH:

16 330 357,- Kč

Cena včetně DPH:

18 290 000,- Kč

Chcete se podívat přímo do domu nebo se dozvědět více? Zanechte nám kontakt a manažer prodeje se s vámi spojí.

Sleva 1 000 000,- Kč pro první tři

Občas je fakt těžké být první. Vydat se tam, kam se ještě nikdo nikdy nevydal. Udělat krok do neznáma. Koupit si dům v nové lokalitě. Ale to neplatí pro první tři zákazníky. U nás dostanou slevu rovný milion. A to už se ty první krůčky dělají snáz.

Výběr standardů vybavení

Konfiguraci zvládnete do pěti minut.

Základní položky jsou povinné, příplatkové volitelnéKonfigurátor si zkuste, kolikrát jen chcete. 

Prvky a jejich ceny jsou pouze referenční. Architekt pak s vámi vybere v showroomech.

Žádná překvápka na závěr. Ceny jsou konečné včetně DPH.

Snadný proces

Koupě domu je jednou z nejvýznamnějších a často velmi složitých událostí. Na to my ale nehrajeme! Starosti můžete s klidem hodit za hlavu, naše služby se totiž pevně řídí podle daného a přehledného procesu. Je třeba něco vyřídit? Nastala nějaká změna? V každé fázi projektu vás budeme o všem informovat. U nás máte navíc vše plně pod kontrolou. Díky předem stanovenému harmonogramu získáte povědomí o veškerém dění po celou dobu zařizování i práce na projektu. Co to pro vás znamená? Vždy se na minutu přesně dozvíte, do kdy je zapotřebí udělat nějaké rozhodnutí, podepsat dokumenty, uhradit danou částku, nebo jestli se už můžete začít stěhovat do nového domova. Potřebujete pomoct nebo poradit? Náš specializovaný tým je vám k dispozici po dobu celého řešení projektu.

Kvalitní realizace

Jsme sebevědomí v tom, co děláme… a umíme to na jedničku! Na trhu působíme už od roku 2008 a za 15 let pestrých zkušeností jsme nasáli vše potřebné, abychom mohli v oboru excelovat. Za naší pečlivou prací na všech projektech stojí profesionální tým a dlouhodobá spolupráce s ověřenými partnery. Jdeme kupředu s dobou a boříme hranice obvyklých řešení pomocí neotřelých nápadů a moderních technologií. Naše řešení neustále přizpůsobujeme aktuálním i budoucím trendům! Nejvýmluvněji za nás ale mluví zdárně dokončené projekty plné šmrncu a obrovská spokojenost našich klientů. Rutinně a šedi běžných developerských projektů se vyhýbáme obloukem. Proč? Potrpíme si totiž na opravdu nápadité a funkční architektuře. Kvalita našich řešení a komfort budoucích majitelů jsou pro nás největšími prioritami, proto se do realizace jakéhokoliv plánu pouštíme pouze s důkladně vyhrazenou kapacitou na vaše dokonalé bydlení.

Žádné papírování

Jestli se u nás s něčím opravdu nesetkáte, tak rozhodně se složitou a vyčerpávající byrokracií. Nepotrpíme si na žádnou komplikovanou úředničinu, matoucí kličky, ani nekonečné štosy papírů. Všechny naše smlouvy jsou maximálně stručné, přehledné a psané tak, aby jim rozuměl úplně každý. Při spolupráci s námi budete navíc vždy podepisovat pouze 2 dopředu připravené smlouvy, jejichž znění je pro všechny stejné. Důvěra je důležitá, proto na vás nikdy nebude čekat nečekané překvapení – obsah smluv je předem známý a přeložený ze složitého právního jazyka, abyste se nemuseli trápit jeho zdlouhavým luštěním. A žádný spěch! Nikdo na vás nebude tlačit a pokud něčemu nerozumíte, jsme vám kdykoliv k dispozici. Vždy vám poskytneme dostatek prostoru si smlouvy pečlivě přečíst a vše důkladně promyslet, dokud si nebudete jistí v kramflecích.

Výhodná hypotéka

Trh s hypotékami je občas opravdu náročný… proto jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Postaráme o snadné a bezproblémové získání hypotéky! Naši specialisté vám pomohou vybrat tu nejvýhodnější nabídku bez zbytečně dlouhých a složitých tahanic či nekonečného hledání. Celý proces spojený s hypotékou bezstarostně vyřídíme za vás. Vy rozhodujete, my jednáme! Necháme vás vybrat ze všech dostupných možností, srozumíme banku s průběhem koupě nemovitosti a na vás bude pouze poskytnout zdroje. Na ztracený čas i pocuchané nervy kvůli obcházení různých bankovních poboček můžete zapomenout. Zatímco vše vyřizujeme, vy si můžete v klidu začít plánovat vaše budoucí bydlení snů.

Architekt zdarma

Každý domov si zaslouží být unikátní a odpovídat individuálním představám. Náš tým vám pomůže proměnit vaše sny o ideálním domě v realitu. Jakmile navážeme spolupráci, přiřadíme vám našeho architekta, který vám bude po ruce ve všech fázích projektu – a to v rozsahu až 50 bezplatných hodin plných odborných konzultací a kreativního poradenství. Potřebujete poradit? Nejste si v něčem jistí? My ano! Architekt zná celý projekt od úplných základů i návrhů stavby až po nejmenší detaily spojené s lokalitou a okolním prostředí. Pomůžeme vám novou stavbu přetvořit v útulný domov! Díky znalostem a zkušenostem našich specialistů budete mít absolutní jistotu, že váš dům bude odrážet vaše představy do poslední dlaždičky. Potřebujete vybrat jednotlivé prvky a doplňky? Nevíte si rady s podlahou? A jaký materiál použít pro váš interiér? Provedeme vás všemi klíčovými kroky.